Online price enquiry
en de bs da

Kontakt PetAir


adresa

Frankfurt

PetAir GmbH
Langer Kornweg 34A
D - 65451 Kelsterbach

München

Pet Air GmbH
Südallee
Frachtmodul A
85356 München Flughafen
muc@petair.de

Telefon i faks

Frankfurt
Tel +49 (0) 69-1201 865 50
Fax +49 (0) 69-713745915

München
Tel +49 89 37040300

Radno vrijeme

Frankfurt
Monday to Friday 6am – 5pm

e-pošta

info@petair.de
PetAir tim
Tu smo za Vas i Vašeg ljubimca!
Down
petair tiertransport header team erdmaennchen

Vaš tim – Vaši stručnjaci

Kako se kaže: “Sreća počinje mokrom njuškom, a završava mahanjem repom”

Ali pas nije naš jedini odani pratilac – u PetAiru volimo životinje svih vrsta i to je razlog zašto smo našu strast pretvorili u posao. Probrinuti ćemo se da Vaši ljubimci idu gdje god Vi idete. Na put oko svijeta ili samo do susjednog grada – nije bitno. Vaš PetAir tim je pri ruci da se pobrine za to da Vaš ljubimac bezbijedno stigne na svoje odredište, na način prikladan vrsti životinje i uz najveću pažnju.

Sa svakim pojedinačnim članom našeg tima, možete računati na to da je Vaš ljubimac u sigurnim, kompetentnim i voljenim rukama u svakom trenutku. Zato što PetAir brine!

Upoznajte nas, radujemo se Vašem dolasku!

PetAir Team Tiertransport
Petair Faruk Berberovic

Faruk Berberovic
generalni director

Tel.: +49 (0) 69120186566
E-Mail: faruk@petair.de

Petair Kontakt Sabrina Rehberger

Sabrina Rehberger
veterinar

Tel.: +49 (0) 69120186567
E-Mail: sabrina@petair.de

Petair Antonia klein

Antonia Klein
savjetnik za prijevoz kućnih ljubimaca – izvoz

Tel.: +49 (0) 69120186561
E-Mail: antonia@petair.de

Kontakt frau

Carlein van der Beek
savjetnik za prijevoz kućnih ljubimaca – izvoz Australija / Novi Zeland

Mobil: 0152-04672384
E-Mail: carlein@petair.de

Petair Kontakt Jan Schwinn

Jan Schwinn
savjetnik specijalista za prijevoz kućnih ljubimaca – uvoz/izvoz

Mobil: 0174 7959464
E-Mail: jan@petair.de

Petair Kontakt Janick Weber

Janick Weber
savjetnik za prijevoz kućnih ljubimaca – uvoz

Tel.: +49 (0) 69120186560
E-Mail: janick@petair.de

Petair Kontakt Michael Hahn

Michael Hahn
magacinski službenik

Hintergrund

Get in touch!